Styret i Norske Kunstforeninger 2015/2016

Styreleder:
Stein Christian Midling-Jenssen
Leirvikveien 29, 4513 Mandal
997 11 429 
s.m.jenssen@gmail.com

 

Nestleder:
Trude Lyng
Bjørnhullveien 13 B, 3917 Porsgrunn
977 30 466
trude.lyng@gmail.com

 

Styremedlem: Edel Maria Brynjulfsen
Snefrida Nilsens vei 57a, 9600 Hammerfest
976 37 567
edelmaria.brynjulfsen@gmail.com

Styremedlem: Kalle Eriksson
Nylænne, 7512 Stjørdal
911 52 230
kalle.e@online.no

Styremedlem: Kjell-Erik Ruud
Rognsbakken 4 A, 5704 Voss
414 59 666
radiator.ruud@gmail.com

Styremedlem: Gjertrud Steinsvåg
Åsengata 19b, 0480 Oslo
413 08 823
gjertrudsteinsvag@gmail.com

 

Styremedlem: Henning Strøm
Bjerkeholtet 13, 1344 Haslum
908 20 637
he-stro@online.no

 

 

Varamedlemmer

Vara 1:

Aud Marit Wigg
Kyrkjegata 7, 6065 Ulsteinvik
905 58 415
aumaso@yahoo.com

Vara 2:
Isabella Flått
Brendåsveien 143, 8610 Mo i Rana
995 63 732
isabella.flaatt@nordlandteater.no
 
Vara 3:
Asbjørn Hagerup
Haugen Keramikk
7863 Overhalla
957 82 058
asbjha@gmail.com

 

 

Valgkomité

 

Lotte Evensen
Heimdal Kunstforening
lotteeven@gmail.com

Trine Hjertholm
Stord Kunstlag
trine.hjertholm@stord.kommune.no

Hanne Jørgensen
Skedsmo Kunstforening
hanne@hjdesign.no

 

Aktivitetskalender

Nyhetsbrev

 

Bestill nyhetsbrev fra Norske Kunstforeninger

Norske Kunstforeninger – Besøk: Kongens gate 2, 5. etasje – Post: Postboks 477 Sentrum, 0105 Oslo – Telefon: 22 42 20 35 – E-post: post@kunstforeninger.no