Styret i Norske Kunstforeninger 2014/2015

Styreleder: Rami Maktabi
Postboks 496, 1601 FREDRIKSTAD
69 30 05 00 / 41 55 59 37
ramima@online.no

Nestleder: Kari Asker
Apotekergata 7, 6004 ÅLESUND
70 12 30 14 / 99 32 00 52
kari.asker@sp-arkitekter.no

Styremedlem: Edel Maria Brynjulfsen
Snefrida Nilsens vei 57a, 9600 HAMMERFEST
976 37 567
edel@verk.no

Styremedlem: Kalle Eriksson
Nylænne, 7512 STJØRDAL
911 52 230
kalle.e@online.no

Styremedlem: Henning Strøm
Bjerkeholtet 13, 1344 HASLUM
908 20 637
he-stro@online.no

Styremedlem: Trude Lyng
Bjørnliveien 20, 3917 PORSGRUNN
97 73 04 66
trude.lyng@gmail.com

 

Styremedlem: Stein Christian Midling-Jenssen
Leirvikveien 29, 4513 MANDAL
997 11 429 
s.m.jenssen@gmail.com

 

 

Varamedlemmer

Vara 1:

Kjell-Erik Ruud
Rognsbakken 4 A, 5700 Voss
41459666
lerikruud@hotmail.com

Vara 2:
Berte Tungodden Ynnesdal
Jektveien 16, 8300 Svolvær
901 65 243
post@svolvarkunst.com
 
Vara 3:
Asbjørn Hagerup
Haugen Keramikk
7863 Overhalla
957 82 058
asbjha@gmail.com

 

 

Valgkomité

 

Jofrid N. Eian
AKFO
jofrideian@hotmail.com

Trine Hjertholm
Stord Kunstlag
trine.hjertholm@stord.kommune.no

Lotte Evensen
Heimdal Kunstforening
lotteeven@gmail.com

 

Aktivitetskalender

Nyhetsbrev

Bestill nyhetsbrev fra Norske Kunstforeninger

Presseklipp

Norske Kunstforeninger - Kongens gate 2, 5. etasje - Postboks 477 Sentrum - 0105 OSLO - Tlf: 22 42 20 35 - Faks: 22 41 61 77